Maskvoje nuo sausio 14 d. pasikeitė sunkvežimių judėjimo grafikas

Eismas

Nuo sausio 14 d. Maskvoje įsigaliojo naujos krovininių transporto priemonių judėjimo taisyklės. Apie tai pranešta Kelių eismo organizavimo centro spaudos tarnyboje prie Maskvos Vyriausybės, praneša REGNUM.

Visų pirma pasikeis vienkartinių leidimų išdavimo tvarka – dabar pareiškėjai galės gauti leidimą ne ilgiau kaip penkias dienas vienam automobiliui ne daugiau kaip du kartus per mėnesį. Prašymų nagrinėjimo laikas padidės iki aštuonių darbo valandų.

Be to, laikas, ribojantis sunkvežimių judėjimą aplink miestą, bus vienodas ištisus metus – nuo šešių ryto iki dešimties vakare. Dabar apribojimai atvykti į Maskvą nustatomi pagal tvarkaraštį, kuris keičiasi ištisus metus. Be to, tai du kartus per metus pašalina poreikį perkonfigūruoti nuotraukų ir vaizdo įrašymo kameras.

„Mes atsižvelgiame į didelę svarbą Maskvos gyvenimui, kurį užtikrina aukštos kokybės ir moderni krovinių logistika. Mes stengsimės užtikrinti, kad Maskviečiams reikalingos prekės ir prekės būtų pristatytos laiku, tačiau tuo pačiu metu užtikrinamas optimalus miesto kelių pakrovimas “, – pridūrė TsODD spaudos tarnyba.

Šaltinis:Transinfonews.by