• Sveiki apsilankę Fura.lt forumas. Prašome login arba sign up.

Vairuotoju mokymai Klaipedoje

Pradėjo dilonas, 16 Rugpjūtis 2015, 19:00

« ankstesnis - sekantis »

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

dilonas

Klaipedos vairavimo mokykla renka grupe C,E kategorijoms su automatinemis pavaru dezemis. ( Tuo paciu automobiliu mokoma ir laikoma ekzaminas regitroje) Kontaktinis tel. +370 656 33693 Valdas.

varnas1

Tik pamiršote parašyti, kad išlaikius egzaminus su automatinę pavarų dėžę bus galima vairuoti tik transporto priemonęs su automatinę pagarų dėžę, su mechaninėmis pavarų dėžėmis transporto priemonių vairuoti bus negalima.

furistas1966

o kam tokios "smulkmenas" mineti? varnas1 viskas yra paprasta, anksciau vadindaves sitas dalykas apip....mu o dabar MARKETINGAS. 

dilonas

http://fura.lt/user/varnas1/" onclick="ProfileInfo(this, '1132');return false;" >varnas1, Taip, teisingai, po ekzamino vairuoti tik su automatine pav.deze. Visos naujos EuroVI  tik "automatines". Aisku, kad LT imonese dar tokiu labai maza, bet yra ir labai sekmingai dirba.

varnas1

Visos naujos mašinos "euro VI" netik su automatinėmis pavarų dėžėmis, bet yra ir su mechaninėmis pavarų dėžėmis, tik gal vežėjau labiau mašinas perka su automatinėmis pavarų dėžėmis (kas dirba europoje), o kas dirba skandinavijoje labiau perka transportą su mechaninėmis pavarų dėžėmis, taip, kad nereikia klaidinti visuomenės.

quantas

Sveiki,
o automatinę laikytis yra pigiau, nei mechaninę?