• Sveiki apsilankę Fura.lt forumas. Prašome login arba sign up.

Kokia racija geresnė?

Pradėjo Vytautas, 04 Balandis 2012, 00:47

« ankstesnis - sekantis »

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Vytautas

Dabar kiekvienas save gerbiantis vairuotojas turi raciją,netgi daugelio firmų šefai jau į mašiną deda savas racijas.Kas geriau-valdiška ar nuosava racija? Kokios problemos kyla eksplotuojant jas. Pasidalinkim savo pastebėjimais.

artas

kas ten tokia tavo per racija jai tik 500m traukia pas mane vaikiskas komplektas su 2 racijom iki 700m traukia,o seip nebutina kruta pirkt kad toli susikalbetai uz 400eur,galima atitinkama stiprintuva prijunkt lenkijoi gali nusipirkt 150wt.pats tas bet ir kolega turi turet toki kitaip jis girdes tu ne, mes 25km susikalbam.aisku ir antenai vel turi per naujo atreguliuot SWR.

mersas 601

Kolegos turiu problemėle su racija gal žinote meistra Klaipėdoje ,per Lenkija retai tenka mint pastoviai keltu vykstu ,bandžiau Vingio centre kreiptis bet atsakė kad neturi laiko ar noro.būsiu dėkingas

Lada2103

Pl 21 kilometre 92 kelyje meistriukai raciju geri-jiems problemu nera nei pataisyt,nei sureguliuot. O LT yra Lentvaryje man racija reguliave ir taise,ir Vilniuje-kol i 21 km. pas lenkus nenuvaziavau,tol racija padoriai netrauke,traskejo ir t.t. Atsireme remontas-reguliavimas i 40 zlotu ir po to problemu nebeliko. Aisku,50 km. netraukia :-) Ale kokiam asilui reikia,kad 50 km. trauktu ? Paklausei kelio,gero keliuko palinkejai ir ok. Tam 2-3 km. traukimo uztenka sociai.

zilvizo

sveiki, žiūriu kažko numirė tema. kažkaip įdomiai čia atsakė, kad esą važiuok į pl remontuotis racijos, kai klausia Klaipėdoj meistro aš taip pat Klaipėdoj gyvenu, į SE keltu lakstau, o raciją reikia remontuoti. Tie veikėjai Klaipėdoj kur Vingio gatvėje dirba sugeba tik naują komplektuką tau parduoti, kai jau reikia remontuoti, jų mandrumas baigiasi. Tai va. Sakau gal kas patars kur Kaune galima rasti racijos meistrus? Pro Kauną vistik dažniau tenka važiuoti.

zilvinga

kaune palemono muitines teritorijoj yra firmike 2 aukste navi racijas tvarko,bet navi nerekomenduoju ten

07rimkadalia08

Teko važiuoti į Estiją lengvuoju automobiliu apsipirkti.Pakeliui prasilenkiau su Estijos policijos ekipažu,kuris mane sustabdė pamatęs ant automobilio stogo racijos anteną.Ar tai yra draudžiama,nepasakė.Patikrino dokumentus,bagažinę ir paleido.Gal galėtumėte kas pakomentuoti ar tai yra draužiama važiuoti su racija lengvuoju automobiliu,ir kokiose šalyse.

Radio įranga

Sveiki ,užsiemu CB įrangos (racijų) montavimo darbais ,taip pat ir prekiauju jomis . Jei susidomėjot kreipkites nr +370 682 94314  , Andrius.

aurelkaa

o klausykit dabar noriu pirkti racijai antena prisukama prie kebulo,tai i ka reikia atkrepti demesi perkant kad ji nestu didesni atstuma,nesnekant apie tuos visokius stiprintuvus?

kaip vejas

Bratkos noriu atkreipti Jusu demesi. norint , kad butu didesnis susisiekimo atstumas , pirmiausia pasistatykit savo antenas statmenai ,o ne pagal kazkurias kabinos ar lango pakrypimo linijas, galvojant ,kad taip graziau. Kuo labiau antena gulscia tuo daugiau trumpeja girdimumo atstumas.

Liutas

Esu visiškas racijų gerbėjas. Šiuo metu ieškausi naujos ir renkuosi tarp šių http://racijos.lt/racijos/cb-vilkikams/ , skirtoms kelionėms. Gal kas galit patarti?

Streetaz

Yra 2 vertos demesio yosan ir president 

ssenis99

Citata iš: Radio įrangaSveiki ,užsiemu CB įrangos (racijų) montavimo darbais ,taip pat ir prekiauju jomis . Jei susidomėjot kreipkites nr +370 682 94314  , Andrius.

miesta pamirsai pasakyt