• Sveiki apsilankę Fura.lt forumas. Prašome login arba sign up.
21 Spalis 2019, 10:37

Naudojimosi taisyklės - Fura.lt forumas

        BENDROS TAISYKLĖS

        Naudodamiesi šiuo forumu, Jūs sutinkate, kad neplatinsite neteisingos, įžeidžiančios, netikslios, užgaulios, vulgarios, bjaurios, nešvankios, šventvagiškos, seksualiai orientuotos, grasinančios, pažeidžiančios žmogaus privatumą, medžiagos ar kitaip pažeidžiančios bet kokį tarptautinį ar Lietuvos respublikos įstatymą informacijos. Jūs taip pat sutinkate neplatinti jokios autorinėmis teisėmis saugomos medžiagos, nebent jums priklauso autoriaus teisės ar turite raštišką sutikimą iš autorių teisių saugomos medžiagos savininko. Šiukšlinimas, rašymas be perstojimo tą patį, reklamavimas, grandininiai laiškai, piramidžių schemos ir raginimas nusižengti taisyklėms yra draudžiami šiame forume.

        Atkreipkite dėmesį, kad tinklapio administracijai ar savininkams nėra galimybės kontroliuoti įrašų tikrumą. Prašome prisiminti, kad mes negalime peržiūrėti visų parašytų žinučių ir nesame atsakingi už turinį parašytą šiame forume. Mes negarantuojame, kad informacija bus išsami, tiksli ar naudinga. Parašytos žinutės išreiškia autoriaus požiūrį į šį forumą, jo personalą, ar šio forumo savininką. Kiekvienas, kuris mano, kad paskelbtas pranešimas yra nepriimtinas, yra raginamas nedelsiant pranešti šio forumo administratoriui arba moderatoriui. Administracija ar forumo savininkas turi teisę pašalinti nepageidaujamą turinį, per pagrįstą laiko tarpą, jeigu nustatoma, kad pašalinimas yra būtinas. Tai yra neautomatizuotas darbas, tačiau, prašome suprasti, kad ne visada yra įmanoma ištrinti ar redaguoti tam tikras žinutes iš karto vienu metu. Ši politika taip pat taikoma ir narių profilio informacijai.

        Jūs patys esate atsakingi už turinį, kurį parašėte savo žinutėse. Taip pat, jūs sutinkate atlyginti žalą ne tik šio forumo savininkams, bet ir susijusių tinklapių savininkams, administracijai ir dukterinėms įmonėms. Šio forumo savininkai taip pat pasilieka teisę atskleisti Jūsų tapatybę arba bet kokią kitą su Jumis susijusią informaciją teisėsaugos organams, surinktą forume ir pateikti oficialų skundą ar teisinį ieškinį, bet kokiu atveju, jei tai susiję su Jūsų naudojimusi šiuo forumu.

        Jūs turite galimybę prisiregistravus, pasirinkti savo vartotojo vardą. Mes siūlome Jums pasirinkti atitinkamą vardą. Su šiuo vartotojo vardu, kuriuo prisiregistravote, Jūs sutinkate niekada neatskleisti savo slaptažodžio jokiam kitam asmeniui išskyrus administracijai, dėl Jūsų saugumo arba tapatybės nustatymo. Jūs taip pat sutinkate NIEKADA nenaudoti kito asmens paskyros bet kokiu atveju. Taip pat mes LABAI rekomenduojame naudoti unikalų ir sunkiai atspėjamą slaptažodį, kad išvengtumėte paskyros vagystės.

        Kai Jūs prisiregistruosite ir prisijungsite prie šio forumo, Jūs galėsite užpildyti savo profilio anketą. Tai Jūsų atsakomybė pateikti aiškią ir tikslią informaciją. Forumo savininkas arba administracijos komanda gali nuspręsti, kad pateikta informacija yra įžeidžianti ar vulgari. Tokio pobūdžio informacija gali būti ištrinta be išankstinio pranešimo. Gali būti taikomos atitinkamos sankcijos.

        Atkreipkite dėmesį, kad kiekvienas įrašas, iš kurio IP adreso jį įrašėte yra užregistruotas tam, kad būtų galima, esant reikalui, jus užblokuoti ar, jei Jūsų interneto tiekėjas susisiekė - pateikti prašomą informaciją. Tai gali būti tik tuo atveju, jei nusižengiate pagrindinėms šio susitarimo taisyklėms.

        Taip pat atkreipkite dėmesį, kad programinė įranga įdeda slapuką (tekstinį failą), kuriame yra patalpinta informacija (tokios kaip jūsų vartotojo vardas ir slaptažodis). Tai TIK tam, kad jūs liktumėte prisijungę (ar atsijungę). Programinė įranga nerenka ir nesiunčia jokios kitos informacijos į Jūsų kompiuterį.
      
      KITOS FORUMO NUOSTATOS
      
      Kovojant su šiukšlintojais forume yra apsunkintas tiek prisijungimas,tiek ir pasisakymų rašymas. Visada reikalaujama užpildyti saugos kodą ir atsakyti į vieną atsitiktinį klausimą. Dar viena  apsaugos priemonė,nauji nariai ir nariai,kurie nėra parašę 10 pasisakymų,yra pradedančiųjų grupėje ir jų sukurtos temos ar pasisakymai temose bus publikuojami tik po moderatoriaus patikrinimo. Po 10 moderatoriaus patvirtintų įrašų,narys automatiškai perkeliamas į naujokų grupę ir įgauna daugiau teisių forume.
       
        Forume buvo nuspręsta laikytis nuostatos,kad nereikia saugoti forumo narių paskyrų,kurie nesilanko ir nedalyvauja forume. Jei užsiregistravęs narys neapsilanko forume 365 dienas,jis automatiškai pašalinamas iš forumo ir jo paskyra panaikinama. (Todėl forumas kažkada turėjęs 8000 narių sumažėjo ir mažės toliau,nes nesiekiama sudaryti didelio forumo įvaizdžio su gausiu narių ir lankytojų skaičiumi )

        Ir pagrindinis teiginys: Administratorius ir forumo moderatoriai visada yra teisūs ir nebūtinai turi pagrįsti ar paaiškinti savo priimtus sprendimus.