Forum > DARBDAVIŲ IR DARBUOTOJŲ SANTYKIAI

Atsiliepimai apie transporto įmones

<< < (2/38) > >>

Vytautas:
Rašome atsiliepimus ir pastebėjimus apie savo transorto įmones

Pradedantysis:
Kad ir nerandi aš nepatsarčiau darbintis nepasiklausus kelių darbuotojų kurie tem dirba.. Aš Apie tokią MILČIJĄ irgi prieš darbinantis skundų neradau, bet kai įsidarbinau tai šiuo metu dirbtu turbūt tik dėl patirties sr idėjos :) su viltim kad susirasiu kažkaip firma kurioj uždirbti būtų galima... Nepatariu niekam čia darbitbis, negano to kad nieko gero neuždirbsit, dar ir su triperiais važinėsit, dirbu dar tik du mėnėsiai buvau sugedęs taip kad mašina nevažiuoja apie 5 kartus, o mašiną jau trečia užvakar man davė per ši laikotarpį, bet šitas lygiai toks pats triperis.......

toreva:
panevezyje neapsimoka dirbti :KELIAS; G.ASAKENO FIRMOJE

vytka:
Gal kas girdejot apie ''intra balticum''

zilvis:
vytka, buvau toj INTRA BALTICUM, Klaipeda- Lentvaris siulo 100 lt, vienas reisas i para, nesvarbu kuriuo laiku prasideda pamaina, t.y. kai gryzta masina i Klaipeda jau turi sesti ir mint savo rata. Vazinejant EU siulo 0,35 ct uz km, bet i ten patekti kolkas nera galimybiu, tai turesi sukiotis cia po vieta uz 1ooo ar 1300 lt.

Skiecas:
bratkos as skaitau tas firmikes kurias cia jus rasinejat ir ne vienos neesu girdejas ne karto. pas kokius cia garaznikus dyrbat ar galvojat aiti???...

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją