Informacija

Dėmesio! Ryšium su forumo perkėlimu į naują TVS valdymo sistemą, esamiems forumo nariams norint prisijungti prie forumo reikia "atstatyti pamirštą slaptažodį."
Su pagarba,Administratorius

Naujausi pasisakymai

Nariai
 • Viso narių: 300
 • Naujausi: elena
Statistika
 • Viso įrašų: 6147
 • Viso temų: 204
 • Apsilankė šiandien: 26
 • Viso apsilankė: 144
 • (11 Kovo 2019, 14:14, Pirmadienis )
Naršantys nariai
Nariai: 0
Svečiai: 12
Viso: 12

Autorius Tema: Atskaičiavimas už avariją  (Skaityta 13795 kartus)

Neprisijungęs mula

 • Pradedantysis
 • Įrašai: 0
 • Karma: +0/-0
 • Lytis: Vyras
Atskaičiavimas už avariją
« Atsakymas #60 Įrašytas: 04 Vasario 2016, 12:01, Ketvirtadienis »
Piktas nesiparink.taip pas tauta iprasta,kol nera bedos,tai ner ir manes,kai beda vyrai avralas,degu.ir dar.......kokie gali but atskaitimai uz avarija,pries kelis metus buvau susivartes,,niekas nei vieno litcencio neatskaite.........nes nepasirasiau jokiu VMAS(visisku matereliniu atsakomybiu jokiu vekseliu ir tt)

Neprisijungęs Piktas

 • Naujokas
 • *
 • Įrašai: 16
 • Karma: +0/-0
Atskaičiavimas už avariją
« Atsakymas #61 Įrašytas: 05 Vasario 2016, 15:10, Penktadienis »
Beje- pasirinkdami advokata,zurnalista,partija ar siaip koki  "pagalbininka" visada pasidomekit kas jis,su kuo jis ir kodel...kaip savu laiku buvo tautieciuos su visokiais taxiais ir borisais...

Va jums pavyzdys-  http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualijos/bylinetis-su-lietuva-pensininkei-padeda-netikras-advokatas.htm  

nu ir pagalvokit kas po to seka kai sitaip sudirba,vietoj to kad islostum pries kazka lieki kvailio vietoj...Is kur jie tokie randas-ogi ponas dievas zino.gal specialiai tokius laiko uz trumpopavadzio,gal jie patys  iesko  kaip pasicirkint.tuose paciuose tautieciuos buvo tokiu veikeju su ivairiausiais pasiulymais,gerai kad man vos ne paranojiskas nepasitikejimas tokiais  is sono atrodo "sauniais ir geranoriskais pranasais"...

Neprisijungęs mula

 • Pradedantysis
 • Įrašai: 0
 • Karma: +0/-0
 • Lytis: Vyras
Atskaičiavimas už avariją
« Atsakymas #62 Įrašytas: 04 Gegužės 2016, 13:42, Trečiadienis »
Piktas,paprastas pavyzdelis,Linavoje,lankant 95kodo kursus apsireiske ir deste istatymu esybe viena,, lab kruta destytoja''.Paskambinus smulkiu tokiu klausymeliu gerb DESTYTOJAI BUVO LABAI LAKONISKAI IR NESUPRANTAMAI KAZKAS BURBTELETA!!Darau isvada,kad bedai atsitykus, turi ieskotis labai patikimo TEMYDES saltinio.

Evaldas12

 • Svečias
Atskaičiavimas už avariją
« Atsakymas #63 Įrašytas: 20 Rugpjūčio 2017, 10:55, Sekmadienis »
Sveiki, gal kam yra buve taip pakrovime blogai pakrove, uzkiso kitas auto teko stabdyti ir  sugadinti krovini. Atvaziavus policija uzdejo bauda kad nera dirzu ten kur ju net uzdeti nebuvo imanoma, o abi draudimo kompanijos lt ir de kaltina pakrovima. O imone nori atskaityti pinigus uz pagalbos kelyje islaidas. Ar cia jie teisetai taip elgiasi ar grizes galiu mesti raktus ant stalo ir eiti lauk? Ar jie teisiskai gali prikibti prie sitokio atskaiciavimo?tech pagalba pabarste biski smelio ir liepe masina i ju kiema atvairuoti ir uz tai atskaityti beveik 9k nori ???
« Paskutinį kartą keitė: 20 Rugpjūčio 2017, 11:07, Sekmadienis sukūrė Evaldas12 »

Neprisijungęs Piktas

 • Naujokas
 • *
 • Įrašai: 16
 • Karma: +0/-0
Atskaičiavimas už avariją
« Atsakymas #64 Įrašytas: 20 Rugpjūčio 2017, 19:24, Sekmadienis »
Evaldas12, Imone noret gali bile ko...negaliu dabar tksliai atsakyt kaip ten su naujuoju darbo kodeksu(gerbiamu sasaldemokritu padaryto ir kolkozniku priimto) bet nustatyt zmogus kaltas ar ne gali tik teismas o ne koks nusmurges vadybininkas ar neseniai issipagiriojes imones savininkas... lengva ranka rakteliu nemetyk bo nieko nedarymas reiskia sutikima su mestais kaltinimais,jei manai kad ten tikrai netavo kalte kreipkis jei zinai gera advokata i ji o jei neturi bandyk snekint kondracki(is profsajuzo),o kad tokioje saragoje nera ko dirbt tai faktas...isivaizduok kas butu jei butu didesne tavo kalte ir didesni nuostoliai...gi be kelniu paliksi,seima ubagais iseitu...
beje,isskaiciuot gali tik is atlyginimo( taip bent jau seniau buvo,o tavo atlyginimas 1,3 minimumo (apie 400 euru0 ir tai nevisa o tik dali bet kaip sakiau komuniagu priimtas darbo kodeksas gal but dabar gali tarbeliaut paleist lengviau taip kad pirma bet kokiu atveju pas advokata arba i profsajunga...tik nesakyk kad kroveis su kokiu magneu ar atjungeju nes tada tikrai butu riesta,va tau ir "as tik truputi,pasikrovime ar issikrovime prie rampos"...
Neturejau laiko dar pilnai perskaityt naujo darbo kodekso,gal kas daugiau susipazinesbet kad tavo imone  hmmm,nu tiek to,nesikeiksiu,o tai vaikai dar gali paskaityt...bet ji tikrai tokia...Piktas, papildau ka radau internete...

150 straipsnis. Išskaitos iš darbo užmokesčio | Lietuvos Respublikos darbo kodeksas
Straipsnio redakcija įsigalioja nuo: 2017-07-01
Teisės akto redakcija įsigalioja nuo: 2017-07-01
Straipsnis tekste
150 straipsnis. Išskaitos iš darbo užmokesčio
1. Išskaitos iš darbuotojo darbo užmokesčio gali būti daromos tik šio kodekso ar kitų įstatymų nustatytais atvejais.
2. Išskaitos gali būti daromos šiais atvejais:
1) grąžinti perduotoms ir darbuotojo nepanaudotoms pagal paskirtį darbdavio pinigų sumoms;
2) grąžinti sumoms, permokėtoms dėl skaičiavimo klaidų;
3) atlyginti žalai, kurią darbuotojas dėl savo kaltės padarė darbdaviui;
4) išieškoti atostoginiams už suteiktas atostogas, viršijančias įgytą teisę į visos trukmės ar dalies kasmetines atostogas, darbo sutartį nutraukus darbuotojo iniciatyva be svarbių priežasčių (šio kodekso 55 straipsnis) arba dėl darbuotojo kaltės darbdavio iniciatyva (šio kodekso 58 straipsnis).
3. Darbdavys turi teisę duoti nurodymą padaryti išskaitą ne vėliau kaip per vieną mėnesį nuo tos dienos, kurią darbdavys sužinojo ar galėjo sužinoti apie atsiradusį išskaitos pagrindą.
4. Išskaitų iš darbo užmokesčio, neviršijančio Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintos minimaliosios mėnesinės algos, dydis negali viršyti dvidešimt procentų išmokėtino darbo užmokesčio, o išieškant išlaikymą periodinėmis išmokomis žalos, padarytos suluošinimu ar kitokiu sveikatos sužalojimu, taip pat maitintojo gyvybės atėmimu, atlyginimą ir žalos, padarytos nusikalstama veika, atlyginimą, – iki penkiasdešimt procentų darbuotojui išmokėtino darbo užmokesčio.
5. Darant išskaitas iš darbo užmokesčio, neviršijančio Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintos minimaliosios mėnesinės algos, pagal kelis vykdomuosius dokumentus, darbuotojui turi būti paliekama penkiasdešimt procentų išmokėtino darbo užmokesčio.
6. Iš darbo užmokesčio dalies, viršijančios Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintos minimaliosios mėnesinės algos dydį, išskaitoma septyniasdešimt procentų išmokėtino darbo užmokesčio, jeigu darbo ginčą nagrinėjęs organas nenustato mažesnio išskaitų dydžio.

151 straipsnis. Žalos atlyginimo sąlygos | Lietuvos Respublikos darbo kodeksas
Straipsnio redakcija įsigalioja nuo: 2017-07-01
Teisės akto redakcija įsigalioja nuo: 2017-07-01
Straipsnis tekste
151 straipsnis. Žalos atlyginimo sąlygos
Kiekviena darbo sutarties šalis privalo atlyginti savo darbo pareigų pažeidimu dėl jos kaltės kitai sutarties šaliai padarytą turtinę žalą, taip pat ir neturtinę žalą.
 152 straipsnis. Atlygintinos turtinės žalos dydžio nustatymas | Lietuvos Respublikos darbo kodeksas
Straipsnio redakcija įsigalioja nuo: 2017-07-01
Teisės akto redakcija įsigalioja nuo: 2017-07-01
Straipsnis tekste
152 straipsnis. Atlygintinos turtinės žalos dydžio nustatymas
1. Atlygintinos turtinės žalos dydį sudaro tiesioginiai nuostoliai ir negautos pajamos.
2. Nustatant atlygintinos turtinės žalos dydį, atsižvelgiama į:
1) netekto turto ar turto, kurio vertė sumažėjo, vertę, atskaičiavus nusidėvėjimą, natūralų sumažėjimą ir turėtas išlaidas (tiesioginius nuostolius);
2) žalą patyrusios darbo sutarties šalies kaltės laipsnį ir jos veiksmus, siekiant išvengti žalos atsiradimo;
3) žalą padariusios darbo sutarties šalies kaltės laipsnį ir jos veiksmus, siekiant išvengti žalos atsiradimo;
4) faktą, kiek patirtai žalai atsirasti turėjo įtakos darbdavio veiklos pobūdis, ir jam tenkanti komercinė ir gamybinė rizika.
3. Darbo ginčą dėl teisės nagrinėjantis organas gali sumažinti atlygintinos turtinės žalos dydį, atsižvelgdamas į žalą padariusios darbo sutarties šalies finansines ir ekonomines galimybes, išskyrus atvejus, kai žala padaroma tyčia. Kai tam tikram darbuotojui atlygintinos turtinės žalos dydis sumažinamas, tai negali būti pagrindas padidinti atlygintinos turtinės žalos dydį kitiems kartu žalą padariusiems asmenims.
 153 straipsnis. Darbuotojo atlyginamos turtinės žalos ribos | Lietuvos Respublikos darbo kodeksas
Straipsnio redakcija įsigalioja nuo: 2017-07-01
Teisės akto redakcija įsigalioja nuo: 2017-07-01
Straipsnis tekste
153 straipsnis. Darbuotojo atlyginamos turtinės žalos ribos
1. Išskyrus šiame kodekse ir kituose įstatymuose numatytus atvejus, darbuotojas privalo atlyginti visą padarytą turtinę žalą, bet ne daugiau kaip jo trijų vidutinių darbo užmokesčių dydžio, o jeigu turtinė žala padaryta dėl darbuotojo didelio neatsargumo, – ne daugiau kaip jo šešių vidutinių darbo užmokesčių dydžio.
2. Teritorinė, šakos kolektyvinė sutartis gali numatyti kitus atlyginamos turtinės žalos dydžius, kurie negali viršyti dvylikos darbuotojo vidutinių darbo užmokesčių dydžio.
 154 straipsnis. Atvejai, kai darbuotojas privalo atlyginti visą žalą | Lietuvos Respublikos darbo kodeksas
Straipsnio redakcija įsigalioja nuo: 2017-07-01
Teisės akto redakcija įsigalioja nuo: 2017-07-01
Straipsnis tekste
154 straipsnis. Atvejai, kai darbuotojas privalo atlyginti visą žalą
Darbuotojas privalo atlyginti visą žalą šiais atvejais:
1) žala padaryta tyčia;
2) žala padaryta jo veikla, turinčia nusikaltimo požymių;
3) žala padaryta neblaivaus ar apsvaigusio nuo narkotinių, toksinių ar psichotropinių medžiagų darbuotojo;
4) žala padaryta pažeidus pareigą saugoti konfidencialią informaciją, susitarimą dėl nekonkuravimo;
5) darbdaviui padaryta neturtinė žala;
6) kai visiško žalos atlyginimo atvejis numatytas kolektyvinėje sutartyje.
 
 156 straipsnis. Žalos išieškojimo tvarka | Lietuvos Respublikos darbo kodeksas
Straipsnio redakcija įsigalioja nuo: 2017-07-01
Teisės akto redakcija įsigalioja nuo: 2017-07-01
Straipsnis tekste
156 straipsnis. Žalos išieškojimo tvarka
1. Darbuotojo padaryta ir jo gera valia šalių susitarimu natūra arba pinigais neatlyginta žala gali būti išskaitoma iš darbuotojui priklausančio darbo užmokesčio darbdavio rašytiniu nurodymu. Tokios išskaitos dydis negali viršyti vieno mėnesio darbuotojo vidutinio darbo užmokesčio dydžio net ir tuo atveju, jeigu buvo padaryta didesnė žala. Darbdavio nurodymas išieškoti šią žalą gali būti priimtas ne vėliau kaip per tris mėnesius nuo žalos paaiškėjimo dienos.
2. Dėl išskaitos, kuri viršija vieno mėnesio darbuotojo vidutinio darbo užmokesčio dydį, arba jeigu praleisti išskaitos terminai, darbdavys žalos atlyginimo turi reikalauti darbo ginčams dėl teisės nagrinėti nustatyta tvarka.
3. Darbdavio darbuotojui padaryta žala atlyginama darbo ginčams dėl teisės nagrinėti nustatyta tvarka.
 Va taip va ir jokie ne 9k...Piktas,  o visa ka radau gali pasiskaity va cia.
http://www.infolex.lt/portal/start_ta.asp?act=doc&fr=pop&doc=368200&title=LR%20darbo%20kodeksas

Evaldas12

 • Svečias
Atskaičiavimas už avariją
« Atsakymas #65 Įrašytas: 20 Rugpjūčio 2017, 19:35, Sekmadienis »
Piktas,  ten tiek mano kaltes, kad neuzdejau dirzu ant palastikiniu kibiru nenoredamas ju sulamdyti o daugiau draudimo kompanijos kur draude krovini pripazista pakrovimo kalte nes jie turejo pakrove i tarpus idet kazkokias oro pagalves ar panasiai taip nebutu ko prikibt isvis tik kad is policijos bauda uz netaisyklingai pritvirtinta krovini  ??? draudimas vokieciu net issiunte ta saskaita pakrovusiai kompanijai tik jei butu is musu puses kalte pripazinta sefas nenori dengti dalies sumos ar kiek ten ir prasidejo pasakos cia po 600 atskaitysim i menesi ar kaip ??? o darba jau seniau galvojau keisti nes pagrinde tokie krovimai dar zalu prisidaryti galiu???
« Paskutinį kartą keitė: 20 Rugpjūčio 2017, 19:45, Sekmadienis sukūrė Evaldas12 »

Neprisijungęs Piktas

 • Naujokas
 • *
 • Įrašai: 16
 • Karma: +0/-0
Atskaičiavimas už avariją
« Atsakymas #66 Įrašytas: 20 Rugpjūčio 2017, 19:54, Sekmadienis »
Evaldas12, Nieko jie neatskaitys,jie paprasciausiai is taves pavogs tuos pinigus,padarys "lochu" ir smagiai kikens is taves susirinke...be to yra cmr draudimas,sefui palieka tik francize(o jos tu gi neliepei naudot tai koks tavo reikalas kad sefas kazka pataupe,jug jei nebutu buve ivykio jis gi sutaupytu pinigu nuo draudimo nebutu su tavim pasidalines,be to vokieciuose uz blogai pritvirtinta krovinu atsako siuntejas taip kad logiskai galvojant ir ta bauda ne tavo problemos tik beda ta kad uz tavo bauda niekas,nei sefas,nei valdzia nei pats viespats tikrai nekovos o tau vienam del sito kariaut nei lesu,nei ziniu nei manau laiko ir galimybiu praktiskai nera...susimokejai bauda,pasakei"su jumis gerai o be jusu tiesiog nuostabu" eini ieskotis darbo kitur ir jei moki kazkokia vakaru saliu kalba siulau tiesiogiai ieskotis darbo ten paliekant galimybe musu darbdaviam toliau sekt pasakas apie "milziniska vairuotoju trukuma ir kosminiu laivu(nepilotuojamu sunkvezimiu) ariama vakarietiska autobana"...beje,kai susirasi kita darba neuzmirsk parasyt kuom viskas baiges ir kokia ta "saunios "imones su 18 -to amziaus verslo bei bendravimo su darbuotojais ipatumais pavadinimas...
Gerai isiskaityk ta nauja darbo kodeksa ir pamatysi kad jokiu 600 per menesi is tavo 400 algos isskaityt neiseina o dienpinigiai kuriuos tu gauni ir visiems atrodo kad tai alga ne tik kad neapmokestinami bet ir neiskaiciuojami...zinoma,juos gali mazint 50%( aciu tau  mykolai uz tokia nuostabia kiaulyste,vartykis toliau nuo musu minejimo tavo garbaus vardo) ka jie ir ruosias daryt apsimesdami kad tipo iskaiciuoja ...sekmes.
« Paskutinį kartą keitė: 20 Rugpjūčio 2017, 19:57, Sekmadienis sukūrė Piktas »

Evaldas12

 • Svečias
Atskaičiavimas už avariją
« Atsakymas #67 Įrašytas: 20 Rugpjūčio 2017, 20:03, Sekmadienis »
Piktas,  del baudos maziausiai pergyvenu ir jos nebutu buve jei buciau uzmetes dirzus ir neverzes tik del vaizdo, o kaip viskas baigsis jai neuzmirsiu parasysiu. Dabar svarbiausia viska uzbaigti ir pabaigti kadencija, o jau grizus ziuresim kas kaip jei jau kabins tokius pinigus parasysiu pareiskima ir begsiu ant kokio tralo (ten bent aisku ka kaip tvirtint ir nereikia jokiu pagalvou papildomai ieskoti) gales tos paskutines algos ir nemoket uz nuostolius ???? p.s. man dienpinigius sumazinus 50 % ir gaunasi 600 ????
« Paskutinį kartą keitė: 20 Rugpjūčio 2017, 20:05, Sekmadienis sukūrė Evaldas12 »

Neprisijungęs 4

 • Pradedantysis
 • Įrašai: 0
 • Karma: +0/-0
Atskaičiavimas už avariją
« Atsakymas #68 Įrašytas: 21 Rugpjūčio 2017, 09:09, Pirmadienis »
Va taip i dirbam, prisirišt ... o kam , eisiu dirbt kitur . Liuks poziurys.

Evaldas12

 • Svečias
Atskaičiavimas už avariją
« Atsakymas #69 Įrašytas: 21 Rugpjūčio 2017, 09:24, Pirmadienis »
rimsko,  na jei pats papultum i tokia situacija butu panasus poziuris, ypac kai draudimai neizvelgia kaltes, o tokius pinigus kabina ???

Evaldas12

 • Svečias
Atskaičiavimas už avariją
« Atsakymas #70 Įrašytas: 16 Rugsėjo 2017, 08:53, Šeštadienis »
Cia del paskutinio ivykio kur kalbejom norejo kazkas isgirst kaip baiges, viskas kaip ir issiprende D draudimas padenge, cmr kazkoks buvo falsyvas ir net negaliojo, aisku sefas jau paskaiciavo, kad atskaitys 1,5k, nemokes uz tas dienas kai auto nevaziavo( visas dienas dirbau prie auto perkrovinejau krovini valiaus priekaba) o zmogus savaite laiko net nesiruose moketi saskaitos. Dar prie viso zmogus nepaskaiciuoja niekaip pinigu uz reisa ir nori kad isvaziuociau savaite anksciau vel, cia gal kas isreiks savo nuomone ar jis nebando manes ismaudyt? Ar negali but taip atvaziuosiu dar viena reisa ir pasakys aciu laisvas ir paleis nieko neismokejes?

Neprisijungęs Piktas

 • Naujokas
 • *
 • Įrašai: 16
 • Karma: +0/-0
Atskaičiavimas už avariją
« Atsakymas #71 Įrašytas: 18 Rugsėjo 2017, 09:22, Pirmadienis »
Evaldas12,  Aiskus pozymiai kad turi plana kaip tave isdurt...nevaziuok niekur kol nebus pilnai pravedes pinigu,po to as bent jau teksciau pareiskima ant stalo ir lekciau kuo toliau nuo tos firmos,vadovo ir netgi miesto kur ta firma randas...ramesnis gyvenimas bus...darbu begales,ko tu cia parinies su kokiu tai aferistu!?...

Neprisijungęs Uosish

 • Naujokas
 • *
 • Įrašai: 11
 • Karma: +0/-0
Atskaičiavimas už avariją
« Atsakymas #72 Įrašytas: 19 Rugsėjo 2017, 08:12, Antradienis »
As buciau tavo vietoje jau gryzdamas is kadencijos susirinkes cmrus  ir pasakes tu mano pinigus as tavo... 2 kartus taip dariau padejo seniau.. ar dabar padeda nezinau :-) o ir neberupi :-)

Neprisijungęs Vytautas

 • Pradedantysis
 • Įrašai: 0
 • Karma: +0/-0
Atskaičiavimas už avariją
« Atsakymas #73 Įrašytas: 28 Spalio 2017, 14:24, Šeštadienis »
taip galima bet kuri eismo iviki pritempti, nes visi ivyksta pazeidus KET, uzsiziopsojus, nesaugiai lenkiant ir pan. Tucia niekas masinu nedauzo, kaip ir nealuzo plaktuku statybinin kas, ar gal is saltkalvio iskaiciuot, kad per stipriai suko ir sulauze rakta? kiek turejau ivykiu, ne vienas lietuvos darbdavys man ne lito ar euro neisskaiciavo.

Citata iš: igo
250 str. yra apie NETURTINE zala, del to netinka siuo atveju. Pradedam nuo 246str.
Materialinė atsakomybė atsiranda, kai yra visos šios sąlygos:1) padaroma žala; ( Sugadintos masinos)2) žala padaroma neteisėta veika; ( Arba nepaise zenklu, arba per aukstai pakrove)3) yra priežastinis ryšys tarp neteisėtos veikos ir žalos atsiradimo; ( Jei nesilaike KET, atsirado zala)4) yra pažeidėjo kaltė; (Nesilaike KET)5) pažeidėjas ir nukentėjusioji šalis teisės pažeidimo metu buvo susiję darbo santykiais; (Buvo idarbintas)6) žalos atsiradimas yra susijęs su darbo veikla.( Vaziavo, tuo met dirbo)
Tarkim, nebuvo jokiu draudzianciu vaziuoti, aukscio apribojimo zenklu, o vilkiko ir krovinio aukstis nevirsijo 4m.,nebuvo pazeistos KET. Tada, nera vairuotojo kaltes, atskaitymai negalimi. Jei vis delto yra vairuotojo kalte ir atitinka visus 246 str. punktus, ziurim 254 str. 256 str.