Informacija

Dėmesio! Ryšium su forumo perkėlimu į naują TVS valdymo sistemą, esamiems forumo nariams norint prisijungti prie forumo reikia "atstatyti pamirštą slaptažodį."
Su pagarba,Administratorius

Naujausi pasisakymai

Nariai
  • Viso narių: 303
  • Naujausi: Lotas
Statistika
  • Viso įrašų: 6148
  • Viso temų: 205
  • Apsilankė šiandien: 11
  • Viso apsilankė: 144
  • (11 Kovo 2019, 14:14, Pirmadienis )
Naršantys nariai
Nariai: 0
Svečiai: 11
Viso: 11

Autorius Tema: Koks vilkikas?  (Skaityta 29365 kartus)

Tadeusas

• Svečias
Koks vilkikas?
« Atsakymas #20 Įrašytas: 08 Vasario 2012, 16:57, Trečiadienis »
Ivairiais teko dirbt bet labiausiai patiko Volvyna 420. Nu pats tas - kuro ryja su protu, salonas geras, eksploatacija pamirst reikia nes negenda kaip kokie ten scatovozai ar italai su prancuzais. Vienu zodziu gerai yra tiems kas nenori turet bedos. Tik va su Volvynom 2008 metu dideliu bedu buvo. Varikliai ejo saibom totaliai. Reikia ziuret, kad tokio nenupirkt.

Boris

• Svečias
Koks vilkikas?
« Atsakymas #21 Įrašytas: 09 Vasario 2012, 00:56, Ketvirtadienis »
Nera blogu masinu.Yra blogi vairuotojai kurie nesugeba juos priziureti ir vairuoti.Ir mehanikai,kurie nesugeba juos zmoniskai taisyti.

tomaskas

• Svečias
Koks vilkikas?
« Atsakymas #22 Įrašytas: 11 Vasario 2012, 23:34, Šeštadienis »
Boris,Ir su daug vilkiku tu esi vazinejes,kad reiski tokia kategoriska nuomone???Kiek supratau is tavo postu,tai apskritai esi nevazinejes,tik vairaves kazkoki viena vilkika,ar sunkvezimi,o savo "nuomone" jau turi..Vaikinuk,kai tu pagyvensi keleta savaiciu kokio nors "triperio" kabinoje,tada galesi svaicioti apie "blogus vairuotojus",ar  "neteisingus mechanikus"...Sakai,nera blogu vilkiku?Pasakyk tai tam,kas vairuoja sena Iveco,ar Maz`a,ar ,galu gale,sena Renault...Arba,dar geriau-jeigu gausi teises,sesk i kokia Scania R620 Topline su visais "navarotais",tada,po poros savaiciu,pasiprasyk i i koki nors 380ag "grabeli"su zema kabina.Garantuoju 100%-nuomone pasikeis kardinaliai...

Katanis

• Svečias
Koks vilkikas?
« Atsakymas #23 Įrašytas: 12 Vasario 2012, 04:03, Sekmadienis »
Na ir priminei...VOLVO 420... Gal butu ir visai nieko, jei ne metai jos...2001 m... ir prabegus virs 2 mln..., vienu zodziu srotas...  Su sia masina as patapau ,jau dabar, neblogu furistu...Tiek reikalu turejau per du reisus...       ...Su ja ir darba pirma praradau, bet atradau kita....kita savaite vaziuoju pasiimt...nuliova Volvo...

Boris

• Svečias
Koks vilkikas?
« Atsakymas #24 Įrašytas: 12 Vasario 2012, 21:18, Sekmadienis »
To Tomaskas.Reikia manau lyginti vienodos kategorijos.Taip,as neturiu patirties,neturiu ziniu furose.Bet manau didziaja dali sudaro butent kaip trukas droziamas ir kaip priziurimas.

Zalgirietis

• Svečias
Koks vilkikas?
« Atsakymas #25 Įrašytas: 06 Gruodžio 2012, 17:30, Ketvirtadienis »
Daf ir tik Daf.Su Scania,mersu vaziaves nesu,bet subjektyvia nuomone is soferiu esu susidares,kad ipatingai ten nieko gero nera.O kodel dafas,turbut todel,kad vietos kaip daug kas minejo sociai,vaziuot gan patogu,aisku tas mano dafas nera ipatingai naujas,noretusi naujesnio,bet ir juo nesiskundziu 430AG 2004,i kalnus traukia gan gerai,ir seip kaip minejo nera tu kalnu toj europoj kuriu galetu neiveikt paprastas eilinis vilkikas,antroje vietoje tai mano manymu manas,turejau gan nebloga zveriuka 480 tobulas,trauke gerai,viskas ciki piki,bet siuo metu esu su dafu,ir skustis tikrai negaliu.

juodas

• Svečias
Koks vilkikas?
« Atsakymas #26 Įrašytas: 06 Gruodžio 2012, 22:54, Ketvirtadienis »
Jaigu liginti iki 2010m (iki šitų metų teko dirbti su apinaujais sunkvežimiais,kurie buvo pravaževe iki 100000km)-tai buvo geriausia SCANIJA,net kelių karalienė pripažinta,po to VOLVA,o po jų visos kitos nublanksta.MERSAS, nelipdavo į kalnus,RENO prastos kokybės kabina,DAF nemaloniai mėtosi bėgiai ir silpnokai lipa į kalnus,MAN kažkas panašaus kaip DAF,tik gal gražesnis,IVECO smagi,bet nepatvari ir mažoka kabina.Naujos kartos MERSO  dar nebandžiau.Kai musų firmoje buvo nupirktos 12 VOLVŲ,teko  dirbti pakaitiniu.Galiu pasakyti,kad visos kaip iš skirtingų gamyklų surinktos.Tai netraukia,tai kuro daug ryja,vienos kietos,kitos minkštos,nors beveik vienu kartu visos grįžusios.Taip kad,čia jau kaip žmona-jaigu nepaveda,tai ir GERIAUSIA..

andrei.lt

• Svečias
Koks vilkikas?
« Atsakymas #27 Įrašytas: 07 Gruodžio 2012, 08:18, Penktadienis »
biski ir as savo pastebejimu turiu kai teko su mersu vaziot(tik is gamyklos 1 reisu 1840)tai buvo uzpilta rus.dizelis)tai MB labai jau nenorei vaziavo ir per Graca ir per Kaseli-bet negrizdamas i garaza padariau dar viena ratuka su kuru uzpiltu vokieciose-tai masiniukas atsigavo tikrai(salygos vienodos !toks pat pakrautas po 24 t ir tas pats marsrutas) o kai susirgo vairiukas ir rekejo skubei pavaziot su Volvo400-tai del kalnu tikrai lux!Joliu problemu.Pas MB 5000 Volv-700000km.Gal po obkato kaskek ir mersas pasitvarkis:)Aisku kabina MB labai didele paliginus su VOLVO.Bet vokiska darzine neprilygsta Volvai palei vaziavima.P.S ce tik mano nuomone ir nieko nenoriu izeist

warrionas

• Svečias
Koks vilkikas?
« Atsakymas #28 Įrašytas: 22 Gruodžio 2012, 11:50, Šeštadienis »
Na as vairuou Renault Magnum cia jus visi peikiat masinas jums tektu pavazinet su magnumu pamatytumet kas cia per masina traukia gerai kai krautas 7 tonas 24 pasikrovus sunkiai isijuda apie kalnus nekalbu kabina salta vietos mazai ilipt kaip i traukini

Edvinass

• Svečias
Koks vilkikas?
« Atsakymas #29 Įrašytas: 22 Gruodžio 2012, 17:52, Šeštadienis »
Teko vaziuoti su Nauju tuo mersu 1842 tikrai gera masinike, su 24t vokietyjoje 4autobame ir netik norma budavo 25l-27l/100km, gerai lipa i kalnus kabina nebloga vietos pakankamai kazkiek panasi i mersu senus kur plaktukais vadinami :D minusai tek panele vidui mazoka kompo ner , kur pasidet, saldytuvas mazokas ale su saldymo kamera :) ir bako su linuote nepamatuosi kiek L kuro like nes dugnas uzapvalintas, tad sunku labai tikslei pamatuoti. o siaip masiniukas tikrai geras ;)

Markooo

• Svečias
Koks vilkikas?
« Atsakymas #30 Įrašytas: 22 Gruodžio 2012, 19:08, Šeštadienis »
na pas mus firma 6 mersus 1844 nusipirko, tai asmeniskai nepatiko todel kad kai salti pradejo, kabinoj ziauriai salta, ir vebasto sunkiai prisildo, su senesne volvo net nera ka lyginti, todel neemiau naujo merso o likau prie senojo VOLVO 460 2006 metu.

skersvejis

• Svečias
Koks vilkikas?
« Atsakymas #31 Įrašytas: 23 Gruodžio 2012, 12:10, Sekmadienis »
del saltos merso kabinos pilnai pritariu

artas

• Svečias
Koks vilkikas?
« Atsakymas #32 Įrašytas: 23 Gruodžio 2012, 16:21, Sekmadienis »
Sefui visi vilkikai geri kurie pelna nesa ir mazai genda o del tarpines jie perdaug nesuka galvos.

Neprisijungęs dariuks

• Narys
  • **
  • Įrašai: 66
Koks vilkikas?
« Atsakymas #33 Įrašytas: 25 Gruodžio 2012, 10:49, Antradienis »
Vienareiksmiskai pasakyti ,kuris auto geresnis labai sunku. Pvz man Volvo 1 vietoj ,argumentai - 1. patogi darbo vieta. 2. tikrai minksta ,o ypac su pagalvine kabina - laivas. 3. sugedus autonominiam peciukui ,be vargo sildaisi varikliu,ko nera pas daugeli kitu auto. Minusas - mazoka kabina ir miegama vieta. Pagal sius kriterijus gal galima butu ir skirstyt.Darbo vieta :1. Scania2.Volvo3.DafMinkstumas :1.Daf2.Volvo3.Renault ,IvecoVariklis:1.Volvo2.Scania3.MersedesKabina:1.Daf2.Man3.Mersedes Cia yra mano nuomone ,kuri gali skirtis su kitu nuomone ,idomu butu ja isgirst ir is kitu ,be abejo su argumentais ,o ne as vairuoju ir man gerai

sieras

• Svečias
Koks vilkikas?
« Atsakymas #34 Įrašytas: 25 Gruodžio 2012, 16:26, Antradienis »
paskutiniam punkte noreciau sukeist 2 ir 3 vietas vietom,manau kad mersas pliusu daugiau turi, argumentuoju1 merso saldytuvas tikrai geresnis ir patogiau imuritas2 sachta3 spalnikai minkstesni [bet cia aisku galim koki dormeo pasimest]4 vietos susidejimuina seniai bevaziavau daugiau kazko neatsimenu, manau papildysit

Zalgirietis

• Svečias
Koks vilkikas?
« Atsakymas #35 Įrašytas: 18 Sausio 2013, 21:54, Penktadienis »
Štai mano tėvo darbovietės vilkikai,kas keliasi keltais manau tikrai yra mate abi fūras ;) Raudonas tėvo.
http://img145.imageshack.us/img145/6177/photo3028.jpg' class='lb_img' />

DARIUX69

• Svečias
Koks vilkikas?
« Atsakymas #36 Įrašytas: 18 Sausio 2013, 23:22, Penktadienis »
nu ir Volvo gali but salta jei silpna webasto ides, o jei webasto normali ir MB nesusalsi...isbandes praktiskai..ir tokia nuomone susidariau..o kas del MB spalniko..nu silnokas..man kaip tik MAN pasirode patogesnis...
« Paskutinį kartą keitė: 18 Sausio 2013, 23:28, Penktadienis sukūrė DARIUX69 »

artas

• Svečias
Koks vilkikas?
« Atsakymas #37 Įrašytas: 19 Sausio 2013, 23:22, Šeštadienis »
Mersui perdejom webasto i kita vieta ir paleidom siluma tiesei i kojas,pasirodo silta ir merse tapo.

generolas

• Svečias
Koks vilkikas?
« Atsakymas #38 Įrašytas: 24 Sausio 2013, 13:43, Ketvirtadienis »
merso vebastai ismeti raityta kamina,vietoj jo uzdedi metalini gofra ir nuleidi tiesiai zemyn,nes ta raityta uzsikemsa ir ant vebastos korpuso esanti davikli perstatai kuo arciau ventiliatoriaus,nes jis buna pastatytas prie forsunkes,ji isyla ir daviklis atjungineja,todel ir mersas saltas.

zalias

• Svečias
Koks vilkikas?
« Atsakymas #39 Įrašytas: 24 Sausio 2013, 22:36, Ketvirtadienis »
scania ir MAN sudejus gautusi afigena furike   IVECO  sachtos luzta  teko girdet kad nevienas i krites buvo
« Paskutinį kartą keitė: 24 Sausio 2013, 22:38, Ketvirtadienis sukūrė zalias »