Naujausi pasisakymai

Nariai
  • Viso narių: 254
  • Naujausi: Manlin
Statistika
  • Viso įrašų: 6149
  • Viso temų: 206
  • Apsilankė šiandien: 14
  • Viso apsilankė: 144
  • (11 Kovo 2019, 14:14, Pirmadienis )
Naršantys nariai
Nariai: 0
Svečiai: 7
Viso: 7

Autorius Tema: Krovininiai automobiliai  (Skaityta 24208 kartus)

260

• Svečias
Krovininiai automobiliai
« Atsakymas #20 Įrašytas: 20 Birželio 2014, 21:20, Penktadienis »
kokie visi super ismintingi...... e, ko jus barankas sukat , eikit direktoriais i MERS < SCANIA < DAF ir ttt.....

tomaskas

• Svečias
Krovininiai automobiliai
« Atsakymas #21 Įrašytas: 21 Birželio 2014, 01:18, Šeštadienis »
260Ir ka tuo norejai pasakyt?Kad pats esi bukas ir nieko neismanai apie technika,kuria vairuoji?

260

• Svečias
Krovininiai automobiliai
« Atsakymas #22 Įrašytas: 21 Birželio 2014, 08:48, Šeštadienis »
ei ,tomasiau, ko toks piktas ? bet ima juokas kai auge vyrai diskutuoja KOKIOS MARKES vilkikas geriau i kalna lipa.....priklauso nuo 100 aplinkybiu kaip lipa , jei molis uz vairo tai ir su 600 AG nudus , o su 350 nusvilps pirmyn. o dar tech visi dalykai , filtrai , ir ttttt....Del konforto gyvent kabinoj , tai jo , SCANIA TOPLAINAS geriau nei autovezis...

Linux

• Svečias
Krovininiai automobiliai
« Atsakymas #23 Įrašytas: 27 Spalio 2014, 12:59, Pirmadienis »
aš būčiau už Scania, galima pasižiūrėti čia sukvežimiai pardavimui

Lada2103

• Svečias
Krovininiai automobiliai
« Atsakymas #24 Įrašytas: 04 Lapkričio 2014, 10:53, Antradienis »
Sau isvis nepirkciau jokio vilkiko   nes 1 masinike kas turi,tai patys ja ir vairuoja visa laika neislipdami   tokie uzsismauge patys save labiau negu ponas mane   savaitgali autohofe kartu stovejau su savininku-vairuotoju. Abu su zmonike nuosava lizingine Scania saltytuva tampo,jau virs metu abu is kabinos tik savaitgaliais islipa kazkur pakeles P ar autohofuose   na,jiems atrodo kad toks arimas kasdien-kasnakt dviese vaziuojant yra visk ok ok   kai susitikom tik,buvo abu labai isdidus,kad patys savo vairuoja ir sau dirba. Sekmadieni vakarop jau nuotaikos tokios geros (ciut apsimestos gal ) maziau teliko. Bet zmones igyvendino svajone sau dirbti be atostogu jokiu. Bet cia ju reikalas is tikro. Man netiktu. Geriau ponui 6 savaites atidirbt ir sau paskui 3 savaites tureti   Tegu jam galva del lizingu-atsiskaitymu-draudimu ir t.t. skauda. O bobike zmogiuko to su kiausiniais tokia-viski dusina,ruko kaip velnias ir sako,kad su jos kortele jinai pati vaziuoja ir prie rampu ir belekur. Tokia sakyciau velnias ne boba   autohofo apsauginis atejo perspeti,kad birbianti saldytuva per arti restorano pastate,kur hansai turiningai savaitgalius leidzia,tai bobike uzkele tam apsauginiui rimta veja   tokia rimta mergina   nei jokios Scanios nenureciau su tokiu priedu kaip ta musu kolege   bet savaitgalis isejo kitoks negu iprasti. Visai maloniai pabendravome su seimyna. Neblogi tikrai zmogiukai, man ju ciut gaila,taciau ju gyvenimas yra ju paciu reikalas  
« Paskutinį kartą keitė: 04 Lapkričio 2014, 20:34, Antradienis sukūrė Lada2103 »

arvisplius

• Svečias
Krovininiai automobiliai
« Atsakymas #25 Įrašytas: 05 Lapkričio 2014, 12:27, Trečiadienis »
o as pateisinu toki ju elgesi-kol jauni,turi kabintis i gyvenima dantais ir nagais! Pavargs pora/trejeta metu kabinoje,bet veliau tures galimybe kasdien nakvoti namie.Sioje vietoje nematau nieko smerktino. Kazkada E.Čirba su 5'vieciu lavonu/autoveziu,nupirktu uz paskutines kapeikas ir zliaugianciu tepalais,vezdavo man masinas is Vokietijos.Sugedus jo tam trip..iui atvaziuodavo i Vokietija net rankom neplautom,murzinas kaip velnias,ir nemiegojes 24h,o dabar jis turi savo transporto kompanija su naujais autoveziais,moka vairuotojams ko gero didziausius Lietuvoje atlyginimus,yra Ukmerges savivaldybes tarybos narys,2004m tapo Lietuvos ralio nugaletoju absoliucioje klaseje.Ar butu to pasiekes dirbdamas samdoma darba?!! Tikrai ne...Taip kad nereikia ju gaileti-jie zino ka daro!!!Kiekvienas pasirenkam savo kelia. Pvz as asmeniskai truputi gailiuosi,kad mano poziuryje i gyvenima truko aferizmo gysleles. Dabar gal nebereiktu baronkos sukioti  :)

Lada2103

• Svečias
Krovininiai automobiliai
« Atsakymas #26 Įrašytas: 05 Lapkričio 2014, 16:20, Trečiadienis »
Viskas normaliai,nesmarkiai man nei kitu vairuotoju,nei savininku,nei saves gaila   ka kas norejo,ta tas ir gavom. O zmogiukams abiems po 50 metuku sutiktiems savaitgali praeita.Ne tokie ir jauni abudu   pats laikas pradeti ant saves su lizinginiu komplektu 20 h vairuot,o 9 kasdien miegot    Scania tikrai gera ju,su mikrobangine,isvalyta,isciustinta,tikrai matosi,kad zmones abudu ir masina ir tvarka myli.

Samolius

• Svečias
Krovininiai automobiliai
« Atsakymas #27 Įrašytas: 31 Gruodžio 2014, 16:08, Trečiadienis »
Ar geri naudoti sunkvezimiai iš brc? Noriu pradėt dirbt furistu, sakė lengviau daug rast darbą, jei savą turėsiu. Kažkaip iš privačių pirkt bijau, tai galvoju iš firmos imt. Turbūt dar ir lizingu daug lengviau paimt.

Mantvydas

• Svečias
Krovininiai automobiliai
« Atsakymas #28 Įrašytas: 31 Gruodžio 2014, 17:24, Trečiadienis »
net nezinau ka patart... jei nori eit ant furos tai ir eik... nacher nomuotis... pats pagalvok.. mokesi nuoma, pilsi kura, mokesi uz kelius, dar turi rasti tu kroviniu, plius fraktas vaiksto 2 ar 3 menesius tai turi turet pradini kapitala nemaza ir dar manau kad reikia imones arba patento...nu apie situs dalykus nelabai ka zinau... turbut butu optimaliausia stoti po firmos veliava tai sefas duotu kroviniu kuro, uz kelius mestu LT reiktu maziau pinigu... bet mano pasiulymas eik per firmas vistiek rasi kas tave paims nesivelk i visas tas intrigas su nuomuota fura nes liksi biednas ir nelaimingas ;)