Forum > DARBDAVIŲ IR DARBUOTOJŲ SANTYKIAI

Darbdavių skyrelis

<< < (2/25) > >>

toreva:
o stai ikeliau viena darbdaviu komentara .panasu ,kad ju asociacijoje vyrauja tos pacios tendencijos ir poziuriai ,kaip ir vairuotoju tarpe.bandant spresti iskylusias problemas su darbdaviais manau daugumoje imoniu yra naudojama panasi taktika ,kokia cia komentare pateike vienas is vezeju..."Paskaičius komentarus Linavos tema atrodo, visi arba bent jau dauguma pasiruošę priremti Linavos vyrukus prie sienos. Bet ar neatsitiks taip, kaip visada - vyks kongresas, valdžia užliuliuos ilgomis nuobodžiomis kalbomis (juk jeims reik paskaityti ataskaitas, supažindinti liaudį su nuveiktais darbas. O ar kas atkreipė dėmesį, jog praktiškai kasmet kalbos nesiskiria??? :) Taip neleis valdžia susirinkusiems iš karto eiti prie reikalo ir spręsti svarbių klausimų, to net neįtarus -ateis vakaras. O dar nuo pat ryto iki vakaro bus paduodami svaigieji gėrimai, tai kovojų gretas dar labiau praretins.... ir susirinkusi maištingoji liaudis (t.y. vežėjai) nurims.... ir viskas liks "plius minus" po senovei"

toreva:
O idomiausia si 'linavos' prezidento A. Kondruseviciaus mintis: „Šiuo metu rinkoje labai trūksta transporto paslaugų. Krovinių pasiūla daugiau nei dvigubai viršija paklausą. Vadinasi pervezimu ikainiai kyla kaip reikiant, jusu sefai uzdirba tikrai normaliai,o jus kaip paskutinius durnelius ir toliau laiko ant 2500 litu ''atlyginimo'' i rankas. Ir taip bus tol,kol uz tokius pinigus jus dirbsite. Nei vienas sefas neprieis prie jusu ir napasakys,kad nori pakelti jums atlyginima. Visada kalbedami su sefu galite prisiminti,kad jis jums tiesiog meluoja i akis:-))

jamobling:
Sveiki,Esu darbdavys ir ieskau vairuotojo.Parasau skelbimuka. Jei atsiras norinciu prasome kreiptis.Dekoju is anksto.UAB "JAMO BLING"Darbo aprašymas:Reikalingas tolimųjų reisų tralo vairuotojas.Dirbti Europoje. Naujų automobilių pervežimai.Reikalavimai:Ne mažiau kaip 2  metų  tarptautinių pervežimų vairuotojo darbo patirtis.Tureti vairuotojo teises, Vairuotojo pažymėjimas CE kategorija.Medicininė pažyma apie tinkamumą dirbti vairuotoju.Darbštumas, sąžiningumas, pareigingumas.Privalumai:Rusų/anglų/vokiečių kalbos žinios.Įmonė siūlo:Motyvuojantį darbo užmokestį.Geras darbo ir atsiskaitymo sąlygas.Socialines garantijas.Tobulėjimo bei kvalifikacijos kėlimo galimybes.Siuskite CV El.pastu arba faksuokite.Kontaktinis asmuo:  Tomas VilčinskasEl. paštas:  logistic@jamobling.ltInformacija telefonu:  370 605 00006Faksas:  370 37 432678

toreva:
jamobling,Gerbiamas Tomai,manau kad tikrai atrasite tinkama vairuotoja,bet ar negaletumete pasakyti kokiu principu ir kaip bus skaiciuojami atlyginimai  ?kokia motyvacine sistema taikysite vairuotojams ?absoliuciai aisku ,kad darbdaviai nori geru patyrusiu vairuotoju ,bet ir vairuotojai nori zinoti kokiomis salygomis dirbs ir koki konkretu atlyginima uzdirbs ir kaip bus skaiciuojami ju atlyginimai.ar negaletume padiskutuoti sia tema ?manau kad tai butu naudinga tiek jums ,nes taip pakeltumete savo imones prestiza cia besilankanciu forumo dalyviu tarpe,bei pagaliau ,gvildendami si klausima vairuotojai ir darbdaviai priimtu abipusi naudinga nutarima ir nereiketu keiktis del "blogu "vairuotoju ,ar "nesaziningu "darbdaviu.

Hellmann:
atidarant Jusu imones internetini tinklalapi iskarto ismetamas ispejimas, kad ta svetaine yra kenkejiska... Gal reikia pradedi nuo to?  

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją