Forum > DARBDAVIŲ IR DARBUOTOJŲ SANTYKIAI

Darbdavių skyrelis

<< < (25/25)

arvy:
Dirbau lietuviskoje imoneje kurios baze baden-badene (vok.)praitais metais,jis zydas is Kazachstano, o jo drauge lietuvaite!Telefonu buvo pazadeta 6500lt./men.  Atvykus man i ju ofisa Vokietijoje, buvo pasiulytas atlyginimas 65eur./diena. Viskas puiku! bet pakiso sutarti kurioje: min.men. alga +1,3 kof. viena karta per men. ikikito menesio 25 dienos.Nera kur dingti tai pasirasiau sutarti ir dar prasyma atleisti is darbo be datos!!!!! atidirbau beveik 2 kadencijas, uz kurias man liko skolingi 1,5 tukst. euru!!!! Buvau apkaltintas ,kad daug snekejau su dispecereis budamas italijoje ar dar kitur! nors skambino jie! Ir kip jums atrodo, ar tai blogi vairuotojai, ar darbdaviai kurie bando bet kokia kaina apsautivairuotoja! pvz:, kuro sanaudos! gal as taupiau vazineju negu tu darbdavyyyy........ yra davikliai bakuose yra tonazas! sedam lygiaigreciai vaziuojam ,kad ir iki Klaipedos ir atgal! ir patikrinsime normas.Dar pvz;, kas cia per kaupimo fondai avarijos metu????? masina drausta? moka draudimas! As moketi turiu  tik uz baudas( keliu eismo taisykliu nesilaikimi ir darbo laiko nesilaikymo! VISKAS!!!!!!!

Streetaz:
Visus dirbancius su savo vilkikais kvieciu i facebook grupe :vilkiku savininkai 

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją