Forum > DARBDAVIŲ IR DARBUOTOJŲ SANTYKIAI

Dėl peticijos prieš vairuotojų iš trečiųjų šalių įdarbinimą

<< < (2/6) > >>

almamantas:
Naujasis Ūkio ministras pokalbių laidoje kažką prasitarė, jog imsis priemonių, kad pirmoje vietoje būtų įdarbinami mūsų šalies darbuotojai (statybininkai, vairuotojai...). O jeigu pritrūks darbo jėgos, tik tada įsileisti į mūsų darbo rinką svetimšalius. Būtų džiugu, jei ministrui pavyktų tai padaryti. Žmogus jaunas, protingas. Jonavą pastatė ant kojų, būdamas meru.

osama:
Tikejimas ir viltis...  :-DDD
Pono Karbauskio vezeju imonese - dirba tie patys ukrainieciai,broliuk!
Beje,niekas nemaiso aktyviems vairuotojams rasyti laiskus naujajai valdziai! Yra juk ir nauju ministru,ir nauju seimunu,kurie dar neismoke atsi3,14sdobolinti,o gal net ir idealistu yra. O mums ko tereikia? Ogi kad kazkuris pakeltu tema,kad nebeiseitu slepti,kas is tikruju vyksta! Butent tai ir zadu daryti eilini karta,kam,aisku - nepamaisytu ir peticija. Bet keli gi ja pasirasysim!?
Nors as,asmeniskai,kazkokias viltis dedu tik i ES strukturas. Nors ten aparatas letas ir nerangus,bet,pasirodo - net Guogai nenuperkamas! Pasiekta tikrai daug,tik beda,kad mes patys padedame musu imonems juos apgaudineti,tyledami,kad negauname ju reikalaujamu ikainiu.
Labai keista,kad butent dabar,kada ES logistikose pradejo skelbti,kad nebekraus ne pilieciu vairuojamo transporto,nei is sio,nei is to prasidejo veiksmai del bevizio rezimo Ukrainai ir Gruzijai. Iziuriu cia neatsitiktinuma,nes is "Linavos" pareigunes girdejau,kad lenkai ir mes niekaip neapeisime sio ribojimo,jei ES neisileis Ukrainos. Jei tai susije ir musu ponu lobistai pasiekia tokiu sprendimu - musu visos peticijos ir laiskai cia beverciai...
Bet pabandyti galima. Juk ir ant zydkapiu stebuklu pasitaiko,kaip sako zmones aplink Pandeli...

Neiksanas:
Osama, protingas tu zmogus esi. O kad tokiu daugiau turetume.  O del Ukrainieciu beviziu rezimu kiek skaiciau internete kaip ir patvirtino ar klystu? O jei patvirtino tai visos tos snekos kad nekraus ukrainieciu su Lt numeriais nueis perniek.
O del tų ikainiu kaip paminejai, tai tokie vokieciai net nepraso parodytu tų ar pateikti kitu popieriu irodanciu apie mano gaunama uzmokesti.
P.s o as mielai issakyciau kiek as uzdirbu istikruju.

Jei del peticijos ar kazko panasaus planuosi kazka, tai informuok tikrai paremsiu tavo pozicija ir kiek galesiu pagelbesiu

almamantas:
Prieš savaitę tikrino mane vokiečių Polizei. Tai kol jie dokumentus suformino, aš jiems "pranešimą" surašiau. Paprašiau perduoti BAG kontrolei, kad atidžiau tikrintų firmas...(nurodžiau keletą konkrečių pavadinimų), kuriose dauguma vairuotojų ukrainiečiai, nors ant vilkikų LT, PL numeriai. Paaiškinau policajams, kad mūsų alga brutto 450eur/mėn, o kokius ten skaičius savo ataskaitose į Kiolną siunčia darbdaviai, tai tik "falschas".

osama:
Bratkos,Vakaruose niekas netiki,kad gali kazkas uz tiek dirbti!!! Todel reiketu pateikti kad ir savo banko saskaitos iplauku israsa,kur gi matosi,kiek pinigu perveda firma.
Kazkada platinome laiskus ES strukturoms dar "tautieciu" forume. Tie laiskai uzkibo Vakaruose,ju pagrindu Gintaras Kondrackis ikure profsajunga prie "Solidarumo",buvo uzmegzti rysiai su vokieciu ir danu profsajungomis,ju lyderiais Ingo Schulze ir Per Groov Stephensen. Pastarasis leidzia zurnala,todel asmeniskai atvyko isitikinti,ar gali pas mus buti toks uzmokestis ir kiti "navarotai". Lanke girtekas,transimeksas ir kitus musu "didvyrius" ir tik po to isejo straipsnis ir ivyko reakcijos ju strukturose. Nes jiems tokie dalykai atrodo neimanomi!
Todel pilnai tikiu,kad vokietis ar prancuzas priima musu vadu dokumentus uz tiesa ir net neabejoja. O rasyti ir informuoti juos - musu reikalas!
Po "tautieciu" uzlankstymo - nebeturiu rysiu su vertejais,buhalteriais ir kitais,kas man teike duomenis ir ieskojo profesionaliu verteju,galinciu suformuluoti laiskus juridine uzsienio kalba. Suprantama - juk niekas nesiviesino,darydamas toki darba! Susisiekdavom tik per forumo PM. Todel tas uz darymas - neikainojamas smugis bent jau man,nes surinkti kita komanda - nebeturiu nei sveikatos,nei kantrybes,nei laiko. Kada net Vilniuje gyvenanti prancuze zurnaliste atsisako versti toki rasta i prancuzu kalba - pareina supratimas,kad tai - nebe zaidimai ant smeliuko!
Todel,dar karta siulau judinti tuos europiecius. Yra juk jaunimo,mokancio kalbas,turincio pazinciu su juristais,vertejais ir tt. Tekstus sukurti galiu,tuos pacius tinka siusti ir musu politikams,bet isversti,atredaguoti tuos vertimus,siuntineti ir atsirasineti i klausimus kartais net su google vertejo pagalba (juokinga,ane?) - tikrai nebezadu! Kiek sugebejau - padariau. Duok Dieve kiekvienam nors dali to - seniai gyventumem kitaip.
Beje,visiems patariu siai veiklai susikurti kita paskyra ne savo duomenimis,gal net naudoti kita kompiuteri ir proxius. Nes pradeje - labai greit pajusite "domejimasi" jumis.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją