Forum > SVETAINĖJE PUBLIKUOTI STRAIPSNIAI

Straipsnis Naktinis darbo laikas vairuotojams

(1/2) > >>

gosaB:
2016-06-19 sukurtas straipsnio Naktinis darbo laikas vairuotojams aptarimas forume

dariuks:
"Definicja pory nocnej została dodana do Art. 2 Ustawy o czasie pracy kierowców w punkcie 6a i ma zastosowanie wyłącznie do celów ustalania czasu pracy, a mianowicie pora nocna to okres czterech godzin pomiędzy godziną 00.00 i godziną 07.00. Porę nocną zatem skrócono o połowę. Dla przewoźników jest to bardzo korzystna zmiana, biorąc pod uwagę fakt, iż zgodnie Art. 21 w/w ustawy w przypadku, gdy praca jest wykonywana w porze nocnej, czas pracy kierowcy nie może przekraczać 10 godzin w danej dobie."
Kas supranta gali pasiskaitinet ir visa straipsni - http://transtica.pl/news/13/65/Pora-nocna-dla-kierowcow-od-stycznia-2012-r.html

Stai kaip skamba tai lenkiskai , o trumpai isvertus, jeigu nuo 00.00 iki 07.00 tame laikotarpyje jus isdirbote 4 val , tuomet jus jau dirbate nakti ir jusu darbas negali tuomet virsyti 10 valandu.
Jau labai senai daug diskutuota apie sias pataisas , bet tikrai ju neskaiciau reglamente, na o kiek teko , tai tik lenkiska varianta ir visur jis yra tik kaip Darbo kodekso pataisos. Taigi daug profesines sajungos pirminiko teiginiu , yra neteisingi ir klaidinantys .Jei as neteisus , pataisykite , bet prasome tik ne zodziais - as girdejau , ar as manau , o dokumentais arba straipsniais. Tik diskusijose rast galima teisybe .

Dėdytė:
Ne išdirbote 4 val., o kiekviena valstybė nacionaliniais teisės aktais turi galimybę nustatyti 4 valandų periodą tame laikotarpyje nuo 0 iki 7 val ir jums užtenka kad ir kelias minutes dirbti tose 4 val. ir skaitosi jog dirbote darbą nakties metu. Anglijoje krovininiam transportui nakties darbas skaitosi nuo 0 iki 4 val, kai keleiviniam nuo 1 iki 5 val. Tai yra apibrėžta EU direktyvoje 2002/15 kuria taip pat remiasi ir reglamentas 561/2006. Lietuvoje tų 4 val. nėra nustatyta. Tai aprašyta LR Vyriausybės  nutarime Nr. 583 (jei neklystu) 2005 m.

osama:
Bet kuriuo atveju, 24 sios brosiuros puslapyje - pasakyta konkreti tiesa : 10 val bendro per ta 24 val perioda.[attachment=62]

Dėdytė:
Ne bendras laikas, o konkrečiai vairavimas+kiti darbai+budėjimo laikas (jei vienas vairuotojas) = 10 val. Pertraukos į darbo laiką neįskaitomos. Bendras laikas, kaip įpratę, gali būti iki 15 val.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją