Forum > DARBDAVIŲ IR DARBUOTOJŲ SANTYKIAI

Teisybės negali būti

<< < (2/5) > >>

mula:
Prisijunges ,plizz  konkreciu pavyzdeliu,kam pagelbejai ? tss  sakant ir as galiu  pastumt durniaka,koks as cia krutas,kaip gelbeju nuskriaustus vairo brolius.Reikia faktu,faktu ir dar karta faktu.NEPASIKUKLINK !

toreva:
Šiaip jeigu pavyktų įrodyti kad buvęs darbdavys kenkia ,tai galima būtų jį  į teismą paduoti.

Neabejingas:
Svarbiausia, reikia kovoti ir palaikyti vieniems kitus. Aš irgi susikibau su "Transekspedicija". Tikiuosi laimėti ginčą Darbo ginčų komisijoje. Betgi, kiti šlapukai tik niekina arba iš anksto džiaugiasi, kad man nepavyks. Per "Laisvės" radiją girdėjau anekdotą šia tema:
Bėga didelis būrys vyrų. Už keliasdešimt metrų vienas su beisbolo lazda juos vejasi. Praeiviai klausia bėgančių:
- Jūs ką - bijote to vieno su lazda?
- Ne, nebijome, tik nežinome kurį vejasi.
Tai vat už tą bailumą ir abejingumą tenka vergauti.
--- Citata iš: gediminas ---Vyrai papuoliau i nepavydetina situacija su buvusiu darbdaviu pakariavau del teisybes gavau uzdirbtus pinigus ir be jokiu atskaitymu ir viskas pagal istatyma bet siuo metu nieks nebepriima i darba nes suzinoma del mano teisybes ir adios. tai va Lietuvoi teisybes negali buti turim klupeti dirbti sunkiai gauti atligi pagal kaip kojas buciuosim.
--- Baigti citatą ---

Darbų yra visokių. Jei nėra darbo - čia ne darbas. Bent aš tokio credo laikausi.

Uosish:
Vat butent is 100 skelbimu skambucio verti buna vos 5 o sutikti dirbti vos 1-2... Ir tai dantis sukandus.. nes kur gerai ten niekada neiesko darbuotoju!

Neabejingas:
Eik per Darbo biržą. :) Jie gi turės atsakyti, kodėl netinki :)

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją