Forum > DARBDAVIŲ IR DARBUOTOJŲ SANTYKIAI

Teisybės negali būti

(1/5) > >>

gediminas:
Vyrai papuoliau i nepavydetina situacija su buvusiu darbdaviu pakariavau del teisybes gavau uzdirbtus pinigus ir be jokiu atskaitymu ir viskas pagal istatyma bet siuo metu nieks nebepriima i darba nes suzinoma del mano teisybes ir adios. tai va Lietuvoi teisybes negali buti turim klupeti dirbti sunkiai gauti atligi pagal kaip kojas buciuosim.

vvudys:
Kaska tu cia volioji...

gediminas:
nieko tokioVyrai reik kovot uz savo teises

prisijunges:
Siūlau darbdavių nuskriaustiems vairuotojams jų teises ginti Darbo ginčų komisijose bei teismuose.Puikiai suruošiu reikiamus dokumentus,surašau,ir išsiunčiu reikiamu adresu.Rezultatas,darbuotojas atgaus savo pinigėlius,o darbdavys sulauks patikrinimo iš atitinkamų institicijų,sankcijų už atsiskaitymo pažeidimus,ir kt.,turiu patirties,darbuotojai atgaudavo pinigėlius netgi negavę iš darbdavio darbo sutarties,kadangi pavyko įrodyti nelegalaus darbo faktą.Kreipkitės el. pšt. zcbm08642@yandex.ru,padėsiu,užmokestis dalis 50 % nuo sėkmės,mokėti reiks,kai bus laimėtas ginčas.

osama:
Ta pati daro ir profsajunga ir tik ... uz nario mokesti!Zinant,kad atsikovojes vienur,eisi i kita tokia pat aferiugu kontora iki "naujos kovos",manau,kad PS - geresne investicija... :-)

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją