Informacija

Dėmesio! Ryšium su forumo perkėlimu į naują TVS valdymo sistemą, esamiems forumo nariams norint prisijungti prie forumo reikia "atstatyti pamirštą slaptažodį."
Su pagarba,Administratorius

Naujausi pasisakymai

Nariai
  • Viso narių: 303
  • Naujausi: Lotas
Statistika
  • Viso įrašų: 6150
  • Viso temų: 205
  • Apsilankė šiandien: 29
  • Viso apsilankė: 144
  • (11 Kovo 2019, 14:14, Pirmadienis )
Naršantys nariai
Nariai: 0
Svečiai: 23
Viso: 23

Autorius Tema: Apie navigacines sistemas kurios geriausios  (Skaityta 6434 kartus)

magnumas

• Svečias
Apie navigacines sistemas kurios geriausios
« Įrašytas: 20 Kovo 2015, 16:02, Penktadienis »
Esu nesenei iskeptas todel klausiu patarimo kokia navigacija man nusipirkti kad nebutu problemu, dekui :)
« Paskutinį kartą keitė: 20 Kovo 2015, 18:34, Penktadienis sukūrė bvytas »

GiMax

• Svečias
« Atsakymas #1 Įrašytas: 21 Kovo 2015, 10:30, Šeštadienis »
magnumas rašė:Esu nesenei iskeptas todel klausiu patarimo kokia navigacija man nusipirkti kad nebutu problemu, dekui :)[/quote]Istikruju idealios navigacijos nera. Kiekviena is ju turi trukumu. Idealiausia programine iranga kuri tiktu navigacijai yra google maps, taciau jai reikia nuolatinio prisijungimo prie interneto kad galetu atsinaujinti ir tekti informacija apie EISMO PADETI. Deja isvykstant i reisa labai daug kur nera interneto o naudoti USB DONGLE (ang. k.) per brangu. Net jeigu pirkti ir atnaujinti navigacija atsiranda rizika, kad programine iranga busite nepatenkintas, o ir visu keliu nerodys... As asmeniskai naudoju paprasta savo sena navigacija garmin. Svarbiausia kad galima butu ivesti koordinates, o toliau pagrindine orentacija vadovaujantis kelio zenklais.

Neprisijungęs osama

• Naujokas
  • *
  • Įrašai: 43
« Atsakymas #2 Įrašytas: 10 Balandžio 2016, 08:43, Sekmadienis »
Sveiki. Susiduriau su tokia problemele : i Samsung Galaxy Tab 2S su 5.0.2 Androidu be root negaliu ideti jokios "pagydytos" AutoMapa versijos! Pabandziau ivairius variantus instaliuojant - su netu ir be jo,bet rezultato nera. Velgi neisejo prideti kontento,parsiusto is trialo is GPlay. Programa tada lyg ir instaliuojasi,bet paleidus siunciasi tik diktoriaus balsa,o zemelapiu - ne. Gal kas turesite patarimu?
Kodel noriu sios programos? Turejau kitoje planseteje. Labai puiki adresu baze,plius - reguliariai atsinaujina zemelapiai. Yra paieska pagal industrines zonas! Vertas produktas,be to kyla sportinis interesas - ka darau ne taip!? :-D Kur gali likti "snipinejantys" failiukai po trialo is GPlay isinstaliavimo?
Dekui atsakiusiems!

norix

• Svečias
« Atsakymas #3 Įrašytas: 30 Gegužės 2016, 02:23, Pirmadienis »
osama,
sveikas osama,bandyk programele Lucky Patcher
http://lucky-patcher.en.uptodown.com/android
man su ja gavosi...

Neprisijungęs vidas

• Pradedantysis
  • Įrašai: 0
« Atsakymas #4 Įrašytas: 18 Gruodžio 2016, 16:34, Sekmadienis »
nusipirkau pacia naujausia TOMTOM 6000 LTS tai atvirai pasakysiu dirba kaip ir visos navigacijos stebuklu nera tik viena galiu pasakyti kad si navigacija mano lukescius pateisino is desimties balu sistemos duociau tik 5 balus.

Neprisijungęs osama

• Naujokas
  • *
« Atsakymas #5 Įrašytas: 19 Gruodžio 2016, 19:03, Pirmadienis »
Panevezy idesiu Nextgen Israel i Android ir Win CE kolegoms. Ant pinigu nemirstu - neapiplesiu :-D

Neprisijungęs gosaB

• Pradedantysis
  • Įrašai: 1
« Atsakymas #6 Įrašytas: 20 Gruodžio 2016, 09:22, Antradienis »
Ar yra prasme pereiti nuo Primo  prie Nextgena? Ziemelapiai tokie pat, POI identiski. Tai ir veda panasiai?

Neprisijungęs osama

• Naujokas
  • *
« Atsakymas #7 Įrašytas: 20 Gruodžio 2016, 12:04, Antradienis »
gosaB,  Vartosi greiciau. Bet neina redaguoti POI ikoneliu,kaip buvo Primo. Imanoma tik persikelti is Primo / save/POI visibility.txt,jame nustacius ikoneles i nextgena. Bet ne visos pasikeicia.

Neprisijungęs gosaB

• Pradedantysis
  • Įrašai: 1
« Atsakymas #8 Įrašytas: 21 Gruodžio 2016, 15:29, Trečiadienis »
Aisku. Aciu. Dar su Primo vazinesiu

Neprisijungęs osama

• Naujokas
  • *
« Atsakymas #9 Įrašytas: 21 Gruodžio 2016, 18:00, Trečiadienis »
gosaB, neismetu dar ir as. Tiesa,atsinaujinau snd Pongo skina Nextgen Israel,tai jau pasikeite ir suprantamesnes ikoneles,papildytas informacinis meniu. Ziuresim,kaip ten bus.

barakudabvver

• Svečias
« Atsakymas #10 Įrašytas: 08 Balandžio 2017, 16:24, Šeštadienis »
Citata iš: gosaB
Ar yra prasme pereiti nuo Primo  prie Nextgena? Ziemelapiai tokie pat, POI identiski. Tai ir veda panasiai?

Neapsimoka nexgen ,jei tik pajungei neta jis po kurio laiko neveikia isbandyta

Neprisijungęs osama

• Naujokas
  • *
« Atsakymas #11 Įrašytas: 09 Balandžio 2017, 11:17, Sekmadienis »
barakudabvver, kuri cia tau versija taip paskudija!? Pas mane Israel 9.18.27.687519,skinai tiek pongo,tiek ir arimi,yra orai,eismas ir tt.,nera tik internetines paieskos. Veikia be problemu. Tik jei ivedi isplestinius furos ar net lengvikes parametrus - neskaiciuoja ilgo marsruto! I ispanus,pavyzdziui. Kimba. Su trumpesniais - viskas gerai. Nestatau pagrindine tik todel,kad iki siol nera padoraus branding. Zaidimai su POI visibility.txt man ne prie dusios...

Neprisijungęs Rytis

• Pradedantysis
  • Įrašai: 0
« Atsakymas #12 Įrašytas: 01 Gegužės 2018, 11:53, Antradienis »
Gal kam nors teko naudotis Lenovo IdeaTab2-8L 4G Primo X2 TRUCK 2018 ?
Geru atsiliepimu yra? Ar nevertas demesio reikalas?
« Paskutinį kartą keitė: 01 Gegužės 2018, 11:54, Antradienis sukūrė Giggs »