Forum > DARBDAVIŲ IR DARBUOTOJŲ SANTYKIAI

Transporto vadybininkas

(1/2) > >>

Adomavičius:
Sveiki, pagalvojau, kad daugiausia informacijos gausiu J8s7 forume. Taigi esu antro kurso studentas dabar, studijuoju logistika, baiges moklus būsiu. transporto vadybininkas pagal išsilavinimą.Tagi stodamas buvau naivus nes mane domina transportas tikrai gerai ismanau automobilių sandarą pats remontuojuos automobilį kiek įmanoma, domuosi verslu ir panašiai tai pagalvojau, kad logistika kaip tik man. Bet dabar pakalbejus pabedravus su naujais pažįstamais paaiškėjo, kad logistų darbas labai nemalonus ir nervingas, sako kad net savaitgaliais tenka dirbti apsikabinus telefoną ir net naktį skambinėja dėl visiškų neikų. Ar tai tiesa kas galėtumėt pasidalint patirtimi arba kas turit pažystamų transporto vadybininkų kaip jioe vertina šį darbą? bei kokios perspektyvos ar įmanoma kilt kažkur įmonėj? Ta prasme tobulėt karjeros sritį?

mairuna:
Labai sunku pasakyti deo karjeros laiptu, bet zinau tik viena kad telefona po kaklu pasikabinsi tikrai. Darbas itemptas ganetinai psichologiskai sunkus. Skambina ir diena ir nakti jai ne klientai tai vairuotojai. Apie atostogas beveik galima pamirsti. Zodziu trumpai uzdirbti galima bet vienas tavo krovimas pro sali ir algos nera. Tad jaigu yra galimybe dar pagalvoti siulau rimtai  nuspresti ka tiksliai ir kokios krypties transporto vadyboj nori veikti.

zilvinga:
be reikalo neskambineja niekas

mairuna:
Ziurin koki darba vadyboje dirbi krauni ar 30 zmoniu grupe priziuri va tada ir prasideda linksmybes. O dar jai mato kad gerai gaudaisi tai ismokti visi greitai visko nori, o ypac tie kuriems reikalinga praktika.

Sandra:
Help...Gal zinot kas , kaip susimoketi uz UK pvz:karalienes tilta sunkvezimiams ? Dekoju is anksto

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją