Forum > DARBDAVIŲ IR DARBUOTOJŲ SANTYKIAI

Kas, jūsų manymu, yra geras vairuotojas?

(1/44) > >>

toreva:
Lietuvoje geras vairuotojas -be smegenu ir prasigeres,bestuburis padaras neturintis savo nuomones.bejausmis robotas,kuriam nereikia atlyginimo,valgyti,miegoti .kuris judetu"elektroniko" greiciu ir per viena para atsidurtu is gibraltaro sasiaurio- >norvegijoje kirkinese.stai toks yra darbdaviu idealus vairuotojas. _________________KAS VEZA -TAM KRAUNA

pamarys:
Tautieciai... Palaukit.... Kodel visas "bapkes" sumetat darbdaviui...? Retorinis klausimas torevai: jeigu apie pati taip shefas galvos, tai ar tu su juo dirbsi...?Atsakymo variantai tik du: taip arba ne. Kuri pasirinksi...?

osama:
I tema:Kalbasi 2 firmachiai.Vienas ishaishkina,kad pas ji vairai nevagia kuro.Kitas sako:tai kam laikai tokius durnius,kur net malku parduot nesugeba?!Neishsigalvojau - uz bazara atsakau!!!

toreva:
o cia pamarys ,bene darbdavys busi ir taip arsiai gini juos .galiu pasakyti toki dalyka ,kad nei vienas darbdavys nesilaiko savo duoto garbes zodzio,nes jie tokios kaip ir neturi.o pasirasyti sutarciu su konkreciais ispareigojimais ir skaiciais jie nenori...va taip vabeje atspekit misle :kas lietuvoje yra slidziausias :D

vytas:
Nežinau,toreva,ar tu teisingai galvoji. retai,bet yra darbdavių,kurie laikosi duoto žodžio. Žinau tokį, anksčiau dirbau,jei pažadės,tai gali būt ramus,ištesės,bet teko pradirbus keletą metų išeit,nes vienu klausimu nei aš nusileidžiau,nei jis. Aišku iš jo sunku pažadą išpešti,bet jei pasakė-tai įvykdys. bet tai turbūt vienetai.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją