Nauja „Tesla“ vilkiko nuotrauka padaryta tris savaitės iki jo oficialaus pristatymo

Transportas

 Iki šiol buvo paskelbta tik gana paslaptinga „Tesla“ nuotrauka, kurioje matosi tik jos kontūrai.
“Žvėries” pristatymas – spalio pabaigoje
Elektra varomo „Tesla“ vilkiko oficialaus pristatymo diena artėja septynmyliais žingsniais. Iš pradžių planuota, kad „Semi“ pristatymas įvyks rugsėjo pabaigoje, tačiau neseniai koncerno vadovas pranešė, kad pristatymas yra perkeliamas į spalio 26 dieną.
Iki šiol vilkiką, kurį Elonas Muskas vadina “žvėris“, buvo galima pamatyti tik vienoje nuotraukoje, paskelbtoje šių metų gegužę.
Bandomieji važiavimai Kalifornijoje
Tuo tarpu internete pastarosiomis dienomis atsirado nuotraukos, kuriose „Semi“ matosi visu gražumu. Nuotrauka publikuota tinklalapyje reddit.com. Ji padaryta Kalifornijoje, kur šiuo metu vyksta vilkiko bandomieji važiavimai. Nors nuotrauka jau dingo iš tinklalapio, ji spėjo apskrieti viso pasaulio spaudos leidinius.

Nors nuotraukoje nesimato „Tesla“ logotipo, patvirtinančio, kad tai tikrai yra naujasis Musko vilkikas, vis dėlto vilkiko kontūrai akivaizdžiai primena „Semi“, koks jis yra pavaizduotas pirmojoje oficialioje nuotraukoje.

Pirmieji pastebėjimai
Šis futuristinis krovininis automobilis niekuo neprimena tradicinių amerikiečių vilkikų su jiems būdingu išsikišusiu kampuotu priekiu. Šiais laikais aerodinamika vis dažniau turi lemiamą reikšmę projektuojant naują automobilį, tačiau atrodo, kad „Tesla“, lyginant su kitais gamintojais, yra per žingsnį į priekį.

Pagrindinis „Semi“ ir daugumos tradicinių vilkikų skirtumas – didelės variklio ertmės nebuvimas. Žinoma, „Semi“ modelyje jos ir nereikia, nes varikliai, tikėtina, bus sumontuoti tarp ašių, kaip yra ir kituose „Tesla“ transporto priemonėse.

Šaltinis: TransInfo